درباره ما

درباره ما

گروه مهندسین و مشاورین املاک هیدارا با کادری مجرب و کارآمد با تحصیلات کارشناسی ارشد و با سالها سابقه ی درخشان در عرصه ارائه خدمات ملکی به صورت تخصصی در خدمت هموطنان بخصوص مشتریان عزیزی که قصد سرمایه گذاری یا سکونت در منطقه ۲۲ تهران را دارند ، می باشد . گروه مشاورین هیدارا با هدف اطلاع رسانی صحیح و کاملاً بروز و دقیق در جهت سرمایه گذاری صحیح در منطقه ۲۲ تهران ایجاد شده است . این گروه به پشتوانه فایلینگ قدرتمند خود بهترین گزینه ها را با توجه به سلیقه و بودجه شما ارائه می دهد و خدمات مشاوره ای خود را هم قبل و هم بعد از انجام معامله به شما ارائه می کند تا با اطمینان خاطر و خیالی آسوده مناسب ترین سرمایه گذاری را انجام دهید . قیمت و سلامت ملک از سوی کارشناسان ما تایید می شود.

کارشناسان امتیاز ( پیش فروش) :

profile
خانم واسع
‎44767471
09120206118
vase@hidara22.com
profile
آقای روحی
‎44767488
09123041937
rohi@hidara22.com
profile
آقای اميدی
‎44767468
09126129404
omidi@hidara22.com

سوالات متداول

۱- امتیاز چیست ؟
یک شخص حقیقی که چند سال در یکی از ارگان های (دولتی - نظامی) خدمت کرده است در طول خدمت خود تنها یک واحد مسکونی تعاونی ساز می تواند دریافت کند ؛ حال مبلغی که برای واگذاری آن واحد دریافت می کند را حق امتیاز می نامند .
۲-مبلغ حق امتیاز به چه چیزهایی بستگی دارد ؟
الف) قیمت واحد آماده ب) پیشرفت پروژه پ)قیمت ساخت پروژه ت)تحویل واحد ۳- اسناد پروژه ها
۳- اسناد پروژه ها به چه صورت است ؟
پروژه تا زمانی که پایان کار و تفکیک واحد را تکمیل ننماید نمی تواند سند تک برگ ارائه دهد فَلذا پروژه های در حال ساخت دارای سند تعاونی می باشند که شامل تمام مشخصات ملک و قابل استعلام است .
۴- آیا قیمت ساخت پروژه های در حال ساخت قطعی است ؟
با توجه به اساس نامه تعاونی سازنده ، قیمت ساخت پروژه ها و نحوه دریافت آن از اعضای تعاونی متفاوت می باشد و برخی قیمت ساخت را علی الحساب و برخی دیگر قیمت قطعی اعلام می کنند .
۵- چه تعاونی هایی معتبر هستند ؟
با توجه به رزومه کاری و سابقه ای که تعاونی ها در زمینه ساخت ملک دارند می توان اقدام به پیش خرید واحد مسکونی از آن تعاونی کرد که در منطقه ۲۲ تعاونی های دولتی این رزومه عالی را دارا هستند .
۶- کدام واحد ها در برج ارزنده تر هستند ؟
در برج ها هرچه طبقات بالاتر باشد واحد ها بدون مشرف و دید بهتری دارند و ارزنده تر هستند .
۷- نوع مصالح و کیفیت پروژه ها در چه حدی است ؟
تعاونی های معتبر در منطقه ۲۲ از اسکلت فلزی به همراه پیچ و مهره و مصالح درجه یک تولید ملی و نمای کامپوزیت ضد حریق که بهترین نوع ساخت می باشند استفاده می کنند .
۸- چه پروژه هایی برای سرمایه گذاری مناسب ترند ؟
پروژه هایی که دارای تحویل بلند مدت هستند به لحاظ اینکه حق امتیاز کمتری بابت آن پرداخت می شود دارای ارزش افزوده ی بالاتری هستند ، بنابراین برای سرمایه گذاری مناسب ترند .
۹- آیا تحویل پروژه ها به موقع است ؟
چنانچه تعاونی خوشنام باشد تحویل کلید طبق زمان اعلام شده می باشد البته با توجه به زمانبر بودن محوطه سازی و اتصال انشعابات ، بین ۶ ماه تا ۱ سال سکونت در واحد به تعویق می افتد .
۱۰- چشم انداز پروژه ها به کجا می باشد ؟
پروژه ها در منطقه ۲۲ بسته به طبقات ، جهت ، موقعیت برج دارای ویو دریاچه ، پارک چیتگر ، باغ گیاهشناسی ، کوه ، ایرانمال ، شهربازی هزار و یک شهر و ... می باشد .
۱۱- واحد های مسکونی خام یا تکمیل تحویل داده می شود ؟
پروژه ها دارای کلیه امکانات اعم از سیستم گرمایش و سرمایش چیلر ، درب ضد سرقت ، شیرآلات ، کف سرامیک یا پارکت می باشند ؛ تنها کابینت و رنگ به عهده مالک می باشد .
۱۲- دسترسی پروژه ها چگونه است ؟
پروژه های منطقه ۲۲ دسترسی عالی به شاهراه های همت ، حکیم ، آزادگان و بزرگراه تهران - کرج دارند و از ۳ ایستگاه چیتگر ، ایران خودرو و وردآورد برخوردار هستند .
۱۳- آیا امکان کلاهبرداری در پروژه ها وجود دارد ؟
در پروژه های دولتی و نظامی نظارت همه جانبه بر عملکرد و نقل و انتقالات در تعاونی احتمال کلاهبرداری را به صفر می رساند و همین موضوع موجب شده تا خیلی از تعاونی های شخصی خود را به پروژه های دولتی و نظامی نسبت دهند.