برج های G و B , D پهنه B (سروستان)شهرک چیتگر

برج های G و B و D شهرک چیتگر (سروستان) که توسط شرکت عمران هادی بتاجا در حال ساخت می باشد در انتهای بزرگراه خرازی به سمت غرب، بعد از مجموعه ایران مال، شهرک چیتگر قرار دارد که در چند ماهه ی اخیر پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای داشته است که از کل مجموعه پهنه سروستان تعداد 6 برج از انتخاب واحد شده اند و به صورت طبقه و واحد مشخص خرید و فروش می شوند. متراژ واحدها از 80 متر به بالا هستند. واحدهای این سه برج به دو صورت هستند. برج های G2 ، G4 و B3 و D2 که همان سهام های 33 و 63 متری هستند که تجمیع شده اند و اعضای بتاجا انتخاب واحد کرده اند و برج های G1 و G3 که از همان ابتدا به صورت آزاد فروش بوده اند و طبقه و واحدشان مشخص بوده است.

زمان تحویل برج های پهنه B شهرک چیتگر فوق به صورت زیر می باشد؛

G1 ؛ نیمه اول 1398

G2؛ یک سال آینده

G3؛ نیمه اول سال 1398

G4؛ دو سال آینده

B3؛ دو سال و نیم آینده

D2: دو سال نیم آینده

شرایط پرداخت برج های فوق به صورت نقدی می باشد و قیمت پایه ی هر برج به صورت زیر می باشد و بسته به طبقات مختلف قیمت شان افزایش می یابد.

D2: از متری 7.5 به بالا G1 ؛ از متری 10 میلیون تومان به بالا G2 ؛ از متری 8 میلیون تومان به بالا G3 ؛ از متری 10 میلیون تومان به بالا G4 ؛ از متری 7.8 میلیون تومان به بالا B3 ؛ از متری 7 میلیون تومان به بالا از مجموع 6 برج واحد مشخص فوق که به صورت وکالتی خرید و فروش می شوند تنها بلوک های G1 و G3 که آزادفروش بوده اند و قابل نقل و انتقال به صورت قطعی در تعاونی هستند.

موقعیت مکانی برج های پروانه ای شکل پهنه B بتاجا

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، غرب دریاچه خلیج فارس، شهرک مسکونی چیتگر، برج های پروانه ای شکل پهنه B یا سروستان

دسترسی های بسیار عالی مانند بزرگراه خرازی، همدانی، آزادگان و تهران- کرج از اصلی ترین مزایای برج های پهنه B شهرک چیتگر به شمار می روند. 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پهنه B شهرک چیتگر منطقه 22 و استعلام قیمت می توانید با مشاورین واحد پیشفروش گروه مشاورین املاک هیدارا تماس بگیرید

09120206118 واسع

 
 

نظری در مورد این محصول ثبت نگردیده است
ثبت نظر