پروژه الماس بهداری شهرک مروارید شهر

برج مسکونی 30 طبقه الماس توسط معاونت بهداری سپاه واقع در منطقه 22، انتهای خرازی به سمت غرب، شهرک مرواریدشهر در متراژهای 137 متری (دوخوابه)، 145متری( سه خوابه) 157،متری (سه خوابه)، 177متری (سه خوابه) در حال ساخت می باشد که در هر طبقه 8 واحد و در مجموع 200 واحد مسکونی می باشد.

هم اکنون پروژه مسکونی الماس در مرحله پایان نازک کاری می باشد و اعضای تعاونی انتخاب واحد کرده و تا پایان نیمه دوم سال 98 واحدها به اعضا تحویل می گردد. از امکانات پیش بینی شده در برج الماس بهداری می توان به موارد زیر اشاره نمود؛ پارکینگ و انباری برای هر واحد مسکونی، 4 لاین آسانسور نفربر و باربر، 350 متر سالن تشریفات در طبقات بالای برج (زیر هلی پد)، آسانسور مجزا جهت تشریفات، 500 متر لابی از دو طرف دارای شاه نشین جهت انتظار مهمان، تاسیسات سرمایش و گرمایش مجزا جهت هر واحد، دارای مشاعات راهروی تمام سنگ قرارداد ساخت متری 3.5 میلیون تومان به صورت علی الحساب جهت اعضا می باشد که هزینه انشعابات و مشاعات جداگانه دریافت می شود. واحدهای پروژه الماس بهداری پس از انتخاب واحد به صورت متری خواهد بود.

امتیاز واحدهای برج الماس بهداری به صورت قطعی در دفتر تعاونی به نام می شود. سرمایه گذاری در برج مسکونی الماس بهداری یک سرمایه گذاری ایمن بوده و باتوجه به بافت مرواریدشهر و در نظر گرفتن زمان محوطه سازی و خیابان بندی اطراف برج می توان بازه ای 8ماهه پس از تحویل موقت را برای سکونت در برج الماس بهداری در نظر گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه الماس بهداری سپاه منطقه 22 و استعلام قیمت می توانید با مشاورین واحد پیشفروش گروه مشاورین املاک هیدارا تماس بگیرید

واسع 09120206118

نظری در مورد این محصول ثبت نگردیده است
ثبت نظر