برج 29 طبقه نیروی هوایی ارتش H2

برج 29 طبقه H2 واقع در پهنه ی Cشهرک چیتگر توسط تعاونی مسکن مرکزی نهاجا ساخته می شود.

این تعاونی مسکن برج B6 مربوط به خلبانان نیروی هوایی در  پهنه A را نیز در کارنامه خود دارد. مشخص بودن طبقه و جهت واحدهای اعضا، موجود بودن تمامی متراژهای یک، دو و سه خوابه متناسب با نیاز خریداران و همینطور پیشرفت فیزیکی بسیار مناسب (دیوارچینی) از مزایای اصلی پروژه H2 نیروی هوایی ارتش به شمار می روند که موقعیت مکانی منحصر به فرد و قیمت قطعی به همراه پارکینگ و انباری و مشاعات و ضریب طبقات را نیز بایستی به ویژگی های منحصربفرد فوق اضافه کرد.

موقعیت مکانی برج H2 به گونه ای است که واحدهای جنوبی برج چشم اندازی ابدی و زیبا رو به باغ ملی گیاهشناسی دارند. همانطور که در مطلب برج خلبانان نیز آمده است تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش از نظر نقل و انتقال دفترچه های مالکیت اعضا نیز یکی از مناسب ترین و مطمئن ترین تعاونی های منطقه 22 می باشد. برای تحویل واحدتان اگر حدود 2 سال می توانید صبر کنید، برای خرید یکی از واحدهای این برج تعلل نکنید.

برج 29 طبقه H2 نیروی هوایی ارتش مسکونی می باشد. که شامل 25طبقه مسکونی 3طبقه لابی و 1طبقه لابی می باشد که توسط تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش ساخته می شود

موقعیت مکانی پروژه H2 شهرک امام رضا

منطقه 22 تهران، شهرک گلستان، غرب دریاچه خلیج فارس، شهرک چیتگر، پهنه C (نارنجستان)، برج H2 نهاجا

مشخصات کلی پروژه H2

برج H2 در قالب یک برج 29 طبقه دوقلو در مرحله دیوارچینی و با متراژ واحدهای از 73 تا 157 متری و موعد تحویل 1400 در پهنه C شهرک چیتگر در حال ساخت می باشد.

واحدهای پروژه H2 به صورت واریزی و امتیازی خرید و فروش می شوند و همگی دارای دفترچه مالکیت بوده و در دفتر تعاونی مسکن نهاجا قابل نقل و انتقال به صورت قطعی می باشند.

قرارداد ساخت اولیه برج نیروی هوایی به صورت علی الحساب برای اعضای اولیه متری 1.2 میلیون تومان بود که در سال 1397 و پس از انتخاب واحد اعضا و برآورد و اعلام جدید تعاونی به متری 4.5 میلیون تومان افزایش یافت. هر عضو بسته به طبقه و متراژ خود می بایست به صورت هر 3 ماه یکبار قسط پرداخت نماید.اقساط کاملا مشخص و قیمت تمام شده قطعی و با احتساب پارکینگ و انباری مشخص است و ضریب طبقات نیز در زمان انتخاب واحد محاسبه شده و در قیمت قطعی لحاظ شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه H2 نیروی هوایی ارتش منطقه 22 می توانید با مشاورین واحد پیشفروش گروه مشاورین املاک هیدارا تماس بگیرید

09120206118 واسع

نظری در مورد این محصول ثبت نگردیده است
ثبت نظر