پروژه شخصی ساز مسکونی مروارید خیام یا بلوک F9 واقع در منطقه 22 تهران، انتهای همت به سمت غرب، شهرک مرواریدشهر توسط شرکت خیام یکی از سازندگان به نام و قدیمی منطقه 22 در حال ساخت می باشد.

از نمونه رزومه سازنده در منطقه می توان به مجموعه  برج مسکونی مرواریدخیام و مجتمع تجاری خیام واقع در ضلع جنوبی میدان ساحل، برج های هانا واقع در تقاطع بلوار امیرکبیر و بلوار کاج و همینطور مجتمع بزرگ تجاری اداری گلستان خیام واقع در ضلع شرقی دریاچه اشاره کرد.

برج مروارید خیام در غالب یک برج 25 طبقه و در مرحله گودبرداری است. تحویل برج مروارید خیام از شروع گودبرداری 36 ماهه می باشد. این برج در زمینی به مساحت 7600 متر مربع بنا می شود هر طبقه 7 واحد مسکونی در متراژ میانگین 100 متری می باشد.

قیمت پایه متری 5،400 میلیون تومان است به اضافه 150 هزار تومان ضریب طبقات به ازای هر متر مربع با شرایط پرداخت 30 درصد نقد + الباقی به صورت اقساط همراه با پیشرفت پروژه. کلیه واحدهای پروژه مروارید خیام قابل نقل و انتقال در دفتر شرکت سازنده می باشد به این معنی که قرارداد رسمی در دفتر شرکت سازنده بسته می شود.

از مزایای پروژه مروارید خیام می توان به قطعی بودن قیمت ساخت اشاره نمود همچنین سازنده تعهد ضرر و زیان در صورت تاخیر می دهد. مهم ترین مزیت مروارید خیام نیز مشخص بودن طبقه و واحد از ابتدای انعقاد قرارداد می باشد به علاوه اینکه خریدار می تواند با آورده اولیه مناسبی وارد پروژه شده و ادامه مبلغ را به صورت شرایطی و همزمان با پیشرفت کار پرداخت نماید.

پروژه مروارید خیام به خریدارانی که قصد سرمایه گذاری میان مدت و همینطور سکونت در شهرکی مدرن دارند گزینه بسیار مناسبی محسوب می شود. قابل ذکر است که پیشفروش واحدهای مسکونی پروژه مروارید خیام توسط سازنده به اتمام رسیده است و هم اکنون واحدهای برج مرواریدخیام به صورت امتیازی و تعداد خیلی محدود خرید و فروش می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه مروارید خیام مرواریدشهر منطقه 22 می توانید با مشاورین واحد پیشفروش گروه مشاورین املاک هیدارا تماس بگیرید.

09120206118 واسع

نظری در مورد این محصول ثبت نگردیده است
ثبت نظر