پیش فروش پروژه پدافند هوایی پهنه C شهرک چیتگر در منطقه 22

تعاونی مسکن پدافند هوایی ارتش در پهنه C شهرک امام رضا (شهرک چیتگر) 2 برج با نام های C و H در دست ساخت دارد که دقیقا بر بلوار پژوهش قرار گرفته اند و از موقعیت بسیار خوبی برخوردارند. بلوک 32طبقه Hدر مرحله اسکلت است که طبقات منفی انجام شده و چهارمین طبقات مثبت نیز اجرا شده است و ساخت اسکلت بقیه طبقات نیز که به صورت سازه فلزی پیچ و مهره می باشد، در حال ساخت است. برج 40 طبقه C نیز درحال نصب اسکلت منفی برج است و برج c دارای سیستم لرزه گیر ( میراگر )و به شکل دوقلو در طبقاتی متصل و منفصل می باشد.

موعد تحویل این پروژه سال 95 بود که متاسفانه با توجه به مسایلی که برای این پروژه پیش آمد و زمان نزدیک به 2 سال فعالیت برج های پدافند هوایی متوقف شده بود ، هم اکنون با راهکاری که هیئت مدیره برای سرانجام کار اندیشیده اند و ساخت بلوک ها را به مشارکت گذاشته اند. (پیمانکار: شرکت آرین سازه رابین است که رزومه کاری مثبتی در منطقه داشته و ساخت برج هایی همچون تجاری اداری یاس3 و برج اداری مسکونی افرا را در کارنامه خود دارد.) فعالیت پروژه مجددا از نیمه دوم 97 شروع شد، موعد تحویل برج های پدافند هوایی در پهنه C شهرک چیتگر ، انتهای سال 1400 اعلام شده است. 

در هنگام شروع کار قرار بر این اساس بود که با دریافت واریزی از اعضا ساخت را انجام دهند اما به علت کم بودن توان اعضا در پرداخت واریزی ها بنا بر این اساس گردید که با مشارکت پیمانکار از واریزی های اعضا کم شود.پس از اجرای این طرح سهم هر فرد در پروژه نصف گردید و هر یک از سهام داران صاحب یک نصف واحد میشوند که حدودا به هر عضو 60 مترمسکونی و 1 متر تجاری تعلق می گیرد و بر اساس مصوبه آخرین مجمع عمومی تعاونی ، واریزی هر عضو هم اکنون می بایست 46 میلیون تومان باشد.

تعداد کل واحدهای برج پدافند ۱۰۰۰ واحد می باشد که مشارکت به صورت ۶۰درصد سازنده و ۴۰درصد تعاونی مسکن پدافند هوایی انجام گرفته است اعضای تعاونی مسکن 800 نفر میباشند لذا متراژ اعضا به 60 متر تقلیل یافته است.

واحدهای برج های پدافند دارای متراژ 70 تا 225متری است

لازم به توضیح است که به تازگی دفترچه هایی از پروژه پدافند به بازار آمده است که توسط سازنده صادر شده با واریزی و حق امتیاز بسیار پایین تر از امتیاز اعضای تعاونی که این دفترچه ها از اساس با دفترچه هایی که اعضای تعاونی پدافند دارد کاملا متفاوت است و این اختلاف قیمت نیز کاملا بدیهی است. چرا که سازنده با هر میزان درصد پیشرفت از پروژه اجازه دارد بخشی از واحدهای سهم خود را به قیمت روز به فروش برساند

موقعیت مکانی پروژه پدافند چیتگر

پروژه پدافند در پهنه c شهرک چیتگر در ضلع غربی دریاچه چیتگر و شمال اتوبان حکیم و شمال باغ ملی گیاهشناسی و نبش اتوبان حکیم و بلوار پژوهش واقع شده است.

شهرک گلستان، غرب دریاچه خلیج فارس، شهرک چیتگر، پهنه C (نارنجستان)، برج های پدافند هوایی

‏‎☑️ کیفیت ساخت بالا :
کیفیت ساخت هتلینگ با استحکام بالا ‎
سازه فلزی مستحکم با پیچ و مهره
‏‎دارای طبقات تجاری و اداری
‏‎دارای سالن اجتماعات و مراسم و لابی

☑️ این شهرک به منظور مجاورت با پروژه عظیم ایران مال(بزرگترین مرکز تجاری خاور میانه) و هزارویک شهر ( بزرگترین شهربازی خاور میانه )  در آینده ای نزدیک رشد چشمگیری خواهد کرد و قطعاً حاشیه و امنیت سود بالایی برای شما خواهد داشت

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروژه پدافند هوایی ارتش منطقه 22 و استعلام قیمت امتیاز می توانید با مشاورین واحد پیشفروش گروه مشاورین املاک هیدارا تماس بگیرید

09120206118 واسع

نظری در مورد این محصول ثبت نگردیده است
ثبت نظر